Initiatiefnemer
Eveline Verduijn
Tiel
Thema: Ontmoeting
Initiatiefnemer
Eveline Verduijn
Tiel
Naam initiatief Wandelen met mantelzorgers
Belangrijkste ondersteuning PR & Communicatie
Bekijk ook: Wandelen met mantelzorgers
Locatie Tiel Op kaart bekijken
Als mantelzorger komt Eveline graag in contact met andere mantelzorgers. Om samen hun zorgen te delen maar ook om herkenning te vinden. Alleen samen komen om te praten, dat kan saai worden. Dus besluit Eveline om met de groep een wandeling te maken. Zo ben je in beweging en zit je niet meer in een zaaltje.
Onze vraag
De wandelgroep is een leuk initiatief en dus wilde ik het nog beter promoten. Maar waar begin je en hoe doe je het?
Zo zijn we geholpen
Adviseur Sylvia heeft me geholpen met het ontwikkelen van een nieuwe folder en een promofilmpje. Ze stond altijd klaar voor al mijn vragen en leerde me om mijn hulpvraag kort en bondig te formuleren. Én vooral om te durven vragen. Ook heeft Sylvia mij geholpen door te kijken naar fondsenwerving.
Dit is het resultaat
Dankzij deze ondersteuning krijgt de wandelgroep meer aandacht en wordt het een bekend initiatief in Tiel en omstreken. Door de grotere bekendheid heb ik een netwerk opgebouwd en op verschillende plekken mijn verhaal gedeeld. Zo stond ik in 2022 op de Waarmaakmarkt van het Zomercongres en was ik vorig jaar te gast bij de Prachttour Regio Rivierenland.
Daarnaast ben ik terecht gekomen bij de Social Handprint. Erg waardevol! Niet alleen om de maatschappelijke impact van de wandelgroep te meten, maar ik kan ook meedoen aan impulsrondes om een financiële bijdrage te vragen voor het professionaliseren van de wandelgroep.
Dit initatief is begeleid door:
Adviseur
Sylvia Sikkema
Dorps- & Gemeenschapshuizen